Facebook'ta Paylas  

Ön Muhasebe ve Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursiyerleri Seçme Sonuçları


KURSİYER SEÇME SONUÇLARI

 

Asıl Listede ismi olan kursiyerlerin gertimesi gereken evraklar

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İçin Gerekli Evraklar

  • Diploma Fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Bilgisayar Sertifikası
  • Ziraat Bankası Hesap Numarası

Önmuhasebe Kursu İçin Gerekli Evraklar

  • Diploma Fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Ziraat Bankası Hesap Numarası

Kurs Adreslerimiz :
GÜZELYALI :  Güzelyalı Mahallesi 81093 Sokak No:14 Çukurova / ADANA - 0 322 232 99 03
İRTİBAT BÜROSU : Ziyapaşa Blv. Şam Apt. Kat:1 (Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Yanı) Seyhan ADANA - 0322 363 00 87

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ÖN MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
GÜZELYALI 2. GRUP- 66081- SAAT:13.00-17.00 
S.NO ADI SOYADI
1 MEHMET YENER
2 SİNEM TİYEK
3 FATİH GÜNEŞ
4 ÖZLEM SAYLIK
5 NESLİHAN KÖRKÜN
6 HALİME SOYLUTÜRK
7 GÖKHAN GÖNÜL
8 KADER KÜÇÜKSEL
9 CAN SAVMA
10 AHMET ÖZKAYA
11 EMRE TAVŞANOĞLU
12 NİLGÜN TEMEL
13 FATMA YAKAR
14 SALİH GÜNDÜZ
15 TUĞBA ATAEL
   
YEDEK
1 ALİ BÜLENT ŞANDELİ
2 ERHAN AŞANTUGRUL
3 MEHMET UZUNOĞLU
4 SAMİ DOGUCU
5 GÖNÜL UĞUR
6 MURAT ASLANSOY

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BİLGİSAYARLI MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
GÜZELYALI 2. GRUP- 66255-SAAT:08.00-12.00  - ASİL
S.NO ADI SOYADI
1 MERT ARATEMUR
2 FAZIL UÇAR
3 ASLI GÜRSES
4 FADİME SARI
5 FUNDA BOZ
6 GÜLAY CEVİZ
7 LEVENT YURDAKUL
8 MURAT SARITAŞ
9 SİBEL ESER
10 DİLEK ÇELİK
11 EYLÜL ARPACI
12 MEHMET VURGUN
13 AYKUT BERKİN TOPÇU
14 SEZİN UGRUN
15 VAHİT YURDAER

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BİLGİSAYARLI MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
GÜZELYALI 1.GRUP-66284 - ASİL-SAAT:08:00-12:00
S.NO ADI SOYADI
1 ZÜMRAN ŞAHİN
2 MELTEM ÇINAR
3 DİLEK TERZİ
4 BURCU FIRATOĞLU
5 SİBEL SALAR
6 SONGÜL ULUDAĞ
7 KADRİYE DEĞİRMENCİ
8 MERVE ARIKAN
9 RAMAZAN CANLI
10 EMİNE SALAR
11 GÜNER DEMİREL DAĞLI
12 KADİR SARIASLAN
13 VİLDAN MITIŞ
14 VELİ KAYA
15 RIDVAN ÖZKAN

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BİLGİSAYARLI MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
İRTİBAT BÜROSU-3.GRUP-66233 -ASİL-SAAT:08:00-12.00
S.NO ADI SOYADI
1 TÜLAY ÇELİK
2 BİLGE DEMİRAY
3 ERKAN UÇAR
4 MUSTAFA AHMET ERGEÇ
5 HASRET FİRUZE ARI
6 OSMAN YİĞİT
7 MELTEM ASAR
8 SERKAN KARACA
9 FERİDE ERASLAN
10 MEHMET AYKUT ARIK
11 NURAY CEVİZ
12 NİLGÜN ÇABUK
13 DİDEM BULUT
14 PIRIL ÇULHA
15 NAZLI OYUNLU

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ÖN MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
GÜZELYALI 1.GRUP- 66082-ASİL-SAAT:13.00-17.00 
S.NO ADI SOYADI
1 MUSTAFA SEZGİN ÖĞDÜM
2 SERKAN TAŞKIRAN
3 HÜDA DAĞ
4 ELİF KUZU
5 SEVİLAY TUGRUL
6 HÜRŞİT KARAKÖSE
7 SAADET BAHÇELİ
8 SAKİNE UGAN
9 ÖZLEM GÖK
10 ŞEYDA BUDAK
11 NADİME KÖNGEÇ
12 SEHER KILIÇ
13 MUAMMER FURKAN TİYEK
14 KÜBRA RENGİN TEKYİĞİT
15 TUĞBA KAYA
   
YEDEK
1 MÜNEVVER SEL
2 ALİME DEMİREL
3 ÜNZİLE KÖŞGER
4 NERİMAN KURCAN
5 RECEP SOYSAL
6 MAHMUT AKAN
7 SERKAN AYRANCI

 

ADANA SMMMO VE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İŞ
BİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ÖN MUHASEBE
MESLEĞİNDEKİ KURSA SEÇİLENLERİN LİSTESİ
İRTİBAT BÜROSU 3.GRUP-66083- ASİL-SAAT:13.00-17.00
S.NO ADI SOYADI
1 SEVGİ DURSUN
2 GAMZE BÜYÜKÇULHA
3 ELA BÜYÜKNİSAN
4 BURCU YİĞİT
5 HATİCE ÖNCÜ
6 HATİCE ERAY DEMİR
7 GÖKÇE KESKİN
8 DUYGU KAVUNCUOĞLU
9 ÖZLEM ASLAN
10 SENEM KARAKUŞ
11 AYSUN EKİZOĞLU
12 DİLARA FINDIKKIRAN
13 REMZİ DURMAZ
14 SACİDE ORHAN
15 GÖZDE KAVLAK
   
YEDEK
1 METE ERDOĞAN
2 HATİCE AYDINLANDI
3 GÖKHAN ÇİRKİN
4 HATİCE ŞİMŞEK
5 İLKNUR MÜLAYİM
6 MEHMET ÖZKURT
7 VELİ KARAKILÇIK

 

Türkiye İş Kurumu
Adana İl Müdürü
Ahmet GÜLEN
VHKİ
Sertaç TOK
ASMMMO
Yönetim Kurulu Üyesi
Ahmet COŞAR
ASMMMO Başkanı