Facebook'ta Paylas  

Adana Ticaret Odası Duyurusu : FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU !!! (SON GÜN 6 ARALIK 2012)


  

Üyelerimizin Gelir İdaresi Başkanlığı’na vermiş oldukları Mükellef Bilgileri Bildirim Formu ve ilgili Oda/Borsa kayıtları esas alınarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirlenen faaliyet kodları; yazılı olarak oda ve borsa üyelerinin bilinen en son adresine gönderilmiş, adresinde bulunamayan üyelerin kayıtlı adreslerine ikinci kez yazılı tebligat gönderilmiştir.
 
Bilinen en son adreslerinde bulunamayan, dolayısıyla tebligat yapılamayan üyelere ilişkin faaliyet kodları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin https://nace.tobb.org.tr  web adresinde 19.11.2012 tarihinden itibaren ilanen yayımlanmaya başlanmıştır. İlanen yapılan bu tebligat, muhataba yapılmış sayılacaktır.

Üyelerimiz, internet sitesinde yapılan ilan tarihinden itibaren 06.12.2012 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine itiraz edebilecektir. Süresinde yapılmayan itirazlar kabul edilemeyecektir.

İtirazlara ilişkin hususlar ve istenilen belgeler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğininhttp://www.tobb.org.tr/faaliyet/Sayfalar/AnaSayfa.aspx adresinde yer almaktadır.
 
 
Konu ile ilgili olarak TOBB'den Odamıza gönderilen yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
 
NOT : Dileyen üyelerimiz ayrıntılı bilgi için Oda Sicil Müdürlüğümüze bizzat müracaat edebilir ya da 0.322.351 39 11 (Dahili :146) nolu telefondan durumları hakkında bilgi alabilirler. 
 
 
ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR