Facebook'ta Paylas  

Adana SMMMO 2012 Sonbahar Futbol Turnuvası


 

 

 29.12.2012 TARİHİNDE  ŞAMPİYOLUK MAÇI VE  ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI YAPILACAKTIR

13.00-14.00  SAATLERİ   KIRMIZI ATEŞLER – ÇÖL FIRTINASI  ARASINDA

 14.00-15.00  SAATLERİ  GELİR İDARESİ BŞK.-  SGK    ARASINDA OYNACAKTIR.

 

YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI

 KIRMIZI ATEŞLER    5       GELİR İDARESİ BŞK.   7

 SGK                              1        ÇOL FIRTINASI            0

 YARI FİNAL GOL KRALLARI LİSTESİ

 

---------------
YARI FİNAL MAÇLARI

22.12.2012 tarihinde

Saat 13:00 - 14:00 arası KIRMIZI ATEŞLER - GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI

Saat: 14:00 - 15:00 SGK - ÇÖL FIRTINASI 
 

 

 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI

GELİR İDARESİ BŞK.    4         GENÇ MM               3

ÇÖL FITINASI                 5        HİLAL  SPOR           1 

SGK                                19        ÇUKUROVA VD.    3

KIRMIZI ATEŞLER       11        ÇINARLI SPOR       7

 TUR ATLIYAN TAKIMLAR

 GELİR İDARESİ  BŞK.

 ÇÖL FIRTINASI  SPOR

 SGK    SPOR

 KIRMIZI ATEŞLER

NOT YARI FİNAL MAÇLARI İÇİN KURA ÇEKİMİ  17.12.2012  TARİHİNDE  BUGÜN SPORTİF KOM. BAŞKANI  M.REŞAT FAAL’in Ofisinde saat   16.30 – 17.00 arasında  çekilecektir.

ÇEYREK FİNAL GOL KRALLIĞI


ÇEYREK FİNAL  MAÇLARI

   15.12.2012  TARİHİNDE      1.SAHADA

13.00-14.00     GELİR İDARESİ        -  GENÇ MM

14.00-15.00     ÇÖL FIRTINASI       -   HİLAL  SPOR

15.00-16.00     ÇUKUROVA VD.     -   SGK

16.00-17.00     KIRMIZI ATEŞLER -   ÇINARLI SPOR 

 

TUR ATLIYAN  TAKIMLAR

1 GRUP TAKIMLARI                2 GRUP TAKIMLARI            3 GRUP TAKIMLARI

 GENÇ  MM                                  KIRMIZI ATEŞLER               SGK      

GELİR İDERSİ SPOR                 ÇUKUROVA  VD.                  HİLAL SPOR

ÇINARLI   SPOR                                                                          ÇÖL FIRTINASI

 ELEME  MAÇLARI İÇİN KURA ÇEKİMİ  10.12.2012 TARİHİNDE SAAT 16.30 DA

SPORTİF KOMİSYON BAŞKANINI MEHMET REŞAT FAAL OFİSİNDE ÇEKİLECEKTİR.

 

ADRES :KURUKÖPRÜ MH.ÖZLER CD.AHMET TÜRKAYLAR İŞHANI MİGROS ÜSTÜ KAT :8      ADANA      CEP.  0542  321 01 08

 

 

ADANA SMMMO 2012 SONBAHAL TURNUVASI PUAN DURUMU

1.GRUP

TAKIMLAR

OYNADIĞI

ATTIĞI

YEDİĞİ

PUAN

AVERAJ

GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER

4

23

10

10

13

GELİR İDARESİ

4

34

13

8

21

ÇINARLI SPOR

4

49

24

7

15

TURUNCU SPOR

4

18

34

3

-16

ZİYAPAŞA VD

4

9

42

0

-33

 2.GRUP

TAKIMLAR

OYNADIĞI

ATTIĞI

YEDİĞİ

PUAN

AVERAJ

KIRMIZI ATEŞLER

4

49

22

12

27

ÇUKUROVA VD

4

36

34

9

2

BEŞOCAK-SEYHAN

4

15

13

6

2

ADANA GÜCÜ

4

25

41

3

-16

MESLEKTE BİRLİK

4

15

30

0

-15

3.GRUP

TAKIMLAR

OYNADIĞI

ATTIĞI

YEDİĞİ

PUAN

AVERAJ

SGK SPOR

4

26

19

9

7

HİLAL SPOR

4

22

19

9

3

ÇÖL FIRTINASI

4

33

17

7

16

YÜREĞİR VD

4

13

21

1

-8

YÜREĞİ İADE

4

6

24

0

-19

 

5.HAFTA MAC SONUÇLARI

5.HAFTA GOLCÜLERİ

4.HAFTA MAC SONUÇLARI

4.HAFTA GOLCÜLERİ

3.HAFTA MAC SONUÇLARI

3.HAFTA GOLCÜLERİ

 2.HAFTA MAC SONUÇLARI

2.HAFTA GOLCÜLERİ

1.HAFTA MAC SONUÇLARI

1.HAFTA GOLCÜLERİ

1 GRUP    2. GRUP     3.GRUP
TURUNCU SPOR   KIRMIZI ATEŞLER SPOR      HİLAL SPOR
ZİYAPAŞA VD.SPOR   ÇUKUROVA VD.     ÇÖL FIRTINASI
GENÇ MM SPOR   BEŞOCAK VE SEYHAN VD.SPOR        YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ
ÇINARLI SPOR   MESLEKTE BİRLİK SPOR      SGK SPOR
GELİR İDARESİ BŞK.        ADANAGÜCÜ SPOR                 YÜREĞİR KDV.İADE

 

 

 1. GRUP   TAKIM OYUNCULARI
TURUNCU SPOR         ZİYAPAŞA VD.SPOR  
SERCAN ANLAŞ  SMMM     ERKAN GÖK  
AHMET ŞAHİN SMMM     SEDAT KILIÇLI  
ERDOĞAN DÖNMEZ SMMM     MURAT UNALDI  
SERHAN DERİCİ SMMM     HAKAN BOZKURT  
FATİH KILIÇ SMMM     HÜSEYİN  BARIŞ  
YILMAZ BEDER SMMM     MAHMUT OKTAY  
SONER AKÇA SMMM     HALİS BARIŞ  
GÖKMEN ASLAN SMMM     SALİM KAYA  
REMZİ ERDEN SMMM     TEVFİK KARAKAŞ  
NİYAZİ ALACADAĞLI STAJYER     ATİLLA ERİÇ  
SONER ALTIOĞLU SMMM     MEHMET YAMAN  
             
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER         ÇINARLI SPOR  
MURAT ÇARIKCIBABA   SMMM     ENDER KETRE SMMM
ETHEM DENİZ İRTEGÜN  SMMM     METİN SAMANCI   SMMM
APLER TOKLUCU  SMMM     AHMET ASLAN  SMMM
ATAKAN BOĞA  SMMM     UĞUR UYANIK    SMMM
ÇAĞRI YALUK   STAJYER     TUGAY ÇEVİRİCİ SMMM
EMRAH GÜZELAD  SMMM     SEZER ÖRGEN SMMM
NEBİ TOKLUCU  SMMM     SERCAN GÜDEN SMMM
UĞUR AYDIN  SMMM     MURAT ALİ BAL SMMM
SELÇUK BİLGİN  SMMM     YILDIRAY BAĞ SMMM
          CUMALİ YADİGAR KURTAR  STAJYER
GELİR İDARESİ BŞK.            
CENGİZ SÜLEYMAN ÇONDAL            
ALİ ŞAN            
HÜSEYİN ÖZDİN            
NİYAZİ ÖZ BÖKE            
HASAN GÜRBÜZ            
ALİ HAYDAR KAYADERE            
MUSTAFA SARPKAYA            
M.ERTUĞRUL KARAHAN            
VOLKAN ALTIOK            
CANER YALÇIN            
ATİLLA SARI            
ÖMER BİÇER            
CEMAL KILIÇ            
             
2. GRUP TAKIM OYUNCULARI
             
KIRMIZI ATEŞLER         ÇUKUROVA VD.SPOR  
M.REŞAT FAAL SMMM     MURAT KAZMUTBOLAT  
BİLAL ASLAN SMMM     ORHAN AYDAŞ  
OKTAY KILIÇ SMMM     MEHMET KARA  
ÖZKAN İŞİBOL   SMMM     OĞUZ TERZİ  
ABDULLAH GÜRKAN SMMM     KENAN ERDOĞAN  
DANYAL TEZVER SMMM     FERHAT KARAKAYA  
ERTAN ZEYBEK   SMMM     HÜSEYİN AYNALI  
EROL ÇAKMAK SMMM     VEYSEL BENGİ  
AYTEKİN TAŞ  STAJYER     CANER YALTIR  
OKTAY KARAKAN         STAJYER     YILMAZ YILDIZ  
          VEYSİ BÜYÜKKAYA  
             
BEŞOCAK VE SEYHAN VD.SPOR       MESLEKTE BİRLİK SPOR  
RAFET GÜCCAN         ALİ PERÇİN   SMMM
ALİİHSAN KARATAŞ         KENAN BOZKURT  SMMM
SALİH ALÇİÇEK         İLKER AKÇA  SMMM
AYHAN GÜRER         VAHİT MENTER   SMMM
KAMİL ÇELİKKIRAN         MUSTAFA BOZKURT  STAJYER
BÜLENT CAM         YUSUF AYYILDIZ    STAJYER
TUNCAY ÇELİK         NİHAT ÖZTÜRK  SMMM
MUSTAFA TUTAR         EFKAN BAHAR   STAJYER
AHMAT YALÇIN         ZÜBEYT ŞENDUR  SMMM
AHMET BİLİR         YUSUF TEZEKİCİ    SMMM
AYTEKİN TOKMAK         ZEKERYA KARADUMAN  SMMM
YAŞAR ÖZDEMİR         HASAN YALÇIN  SMMM
EYÜP ÇİÇEK         TAMER TÜZÜN  SMMM
          SERKAN UĞURLULAR  SMMM
          AYHAN AVCI   SMMM
           SİNAN SARI  SMMM
ADANA GÜCÜ SPOR          ADEM MECİT  SMMM
FARUK ULUDAĞ  SMMM        
ÖMER ARSLAN   SMMM        
REŞAT ARTIK    SMMM        
HASAN DOĞAN   SMMM        
VAHDETTİN BAYRAM  SMMM        
BİLAL ERDOĞAN  SMMM        
MEHMET ERDEN  SMMM        
MEHMET ÖZKARA  SMMM        
MİTAT YILMAZ   SMMM        
GÖKHAN KILIÇ    STAJYER        
HALİT ÖZCAN   STAJYER        
             
             
3 GRUP TAKIM OYUNCULARI
             
HİLAL  SPOR         ÇÖL FIRTINASI KADROSU  
DEVLET KORKUTAN  SMMM     ALPER YANTIR SMMM
ZAFER MUTLUTÜRK   SMMM     MİKAİL TOPÇU  SMMM
HASAN ALPER İÇOĞLU    SMMM     M. AYDIN ŞENDAĞ SMMM
OSMAN KARABULUT   SMMM     ÖMER YALÇIN SMMM
İLYAS TEKİN     SMMM     AHMET BAYRAKTAR SMMM
AHMET TAŞ   SMMM     SÜLEYMAN KOÇHAN SMMM
ERHAN BORAN SMMM     SERDAR AKPARLAK      SMMM
ERHAN İDEM     SMMM     ALİ EKBER YILMAZ SMMM
MURAT DEĞİRMENCİOĞLU   SMMM     İSMAİL ÖZ SMMM
GÖKHAN ÜNALBEN    SMMM     ABDULLAH ACAR SMMM
BÜLENT  KUŞ   SMMM     HALİL ERDOĞAN STAJYER
FIRAT DEĞİRMENCİOĞLU   STAJYER      HASAN DAYANIKLI  STAJYER
 ALİ ÖZÇELİK  SMMM          
 EMRAH KUŞÇU  SMMM          
YÜREĞİR VD.TAKIMI         SGK ADANA İL MÜD.TAKIMI  
HAKAN UZUNER         AYTEKİN ÖZTÜRK  
RÜŞTÜ EVLKESİZ         MUSTAFA GÜLTEPE  
ÇAĞLAR KARNIYARIK         MUSTAFA DEĞİRMENTAŞ  
ŞAHMUR AYMAN         SUPHİ BİHAN  
HASAN ÖZKAN         İLKER ÇİLİNGİR  
MEHMET KAPLAN         YILMAZ YÜREK  
LEVENT GÜLMEZ         TANER KURTOĞLU  
KERİM GÜMÜŞLÜ         HALUK FAYDALIEL  
MUSA DEMİREZER         YILMAZ KÖKSAL  
EMİN SERT         HACI MUSTAFA YILMAZ  
          MUSTAFA DEMİR  
             
YÜREĞİR KDV İADE SPOR            
MEHMET MISIRCI            
BEDİİ KARATAY            
ÖMER KAYA            
M.ALİ ATAŞ            
CENK ULUÇ            
HASAN ÇELİKTAŞ            
ÇELEBİ CAN            
AHMET ERMENEK            
KEMAL AÇIKGÖNÜL            

 

1.SAHA     2.SAHA
       
AÇILIŞ MAÇI SAAT 13:00      
       
BEŞOCAK.VD. - KIRMIZI ATEŞLER SPOR  
       
  14:00-15:00 SAATLER ARASI
       
TURUNCU SPOR -ZİYAPAŞA VD.                                           ÇUKUROVA SPOR - MESLEKDE BİRLİK SPOR
       
  15:00-16:00 SAATLERİ ARASI
       
ÇINARLI SPOR-GENÇ MM  SPOR                     HİLAL SPOR-YÜREĞİR VD.
       
  16:00-17:00 SAATLERİ ARASI
       
SGK KURUMU SPOR- ÇÖL FIRTINASI SPOR  
       
       
HER GRUPTAN BİR TAKIM BAYDIR HER HAFTA BİR BAY OLACAKTIR.

          2012  SONBAHAR   MALİ   MÜŞAVİRLER   FUTBOL   TURNUVASI   KURALLARI    
           
 1 )  Maçlar  6  kişilik  kadro  ile  yapılacaktır .      
 2 ) Maç  esnasında  1  stajyer  oynayacaktır .  2. Stajyer  sadece  kalede  olmak  üzere      
oynayabilir , kale dışında  oynayamaz . Aksi  durumda takım  hükmen  mağlup  sayılır.     
 3 )  Oyuncu  değişikliği  yapmak  serbesttir . Çıkan  oyuncu  tekrar  oyuna  girebilir .    
 4 )  Sarı ve kırmızı kart uygulaması vardır. Kırmızı  kart  gören  oyuncu  bir  sonraki  kendi      
maçında  oynayabilir.Ancak Tartışarak,rakip oyuncuya küfür ve hakaret eden kişi turnuvadan men edilecek.
 5 ) Maçlara  en  geç  10 dakika  içerisinde  gelmeyen  veya  sahada  olmayan  takımlar      
hükmen  mağlup sayılır .          
 6 ) Maçlar 6 kişilik kadro ile yapılması kararlaştırılmasına rağmen istenildiği takdirde  5      
kişilik  kadro  oluşturulabilir . Fakat  takım  4  kişilik  kadro  oluşturamaz . Oluşturulduğu       
takdirde  hükmen  mağlup  sayılır .      
 7 ) Maçlar 3 grup  halinde  yapılacaktır. Her grup 5 takım olmuştur.gruplardan ilk iki takım direk      
olarak  eleme grubuna çıkacaktır.üç gruptan maç sonuçlarından sonra üçüncü sıradaki takımın puanı  
ve averajı en düşük olan 3.cüsü elenecektir.Eleme grubu 8 takımdan oluşacaktır.    
tur atlıyan takımlar kura ile eşleşecektir.Eleme usulü olacaktır.    
           
8 ) Birinci , ikinci  ve  üçüncü  takımlar  kupa  ile  ödüllendirilecektir . En çok gol atan oyuncuya kupa verilecek.
9 )10 /  11 / 2012  tarihinde başlıyacak turnuvaya takımlar gerekli özeni göstermesi maçlara saatinde    
hazır olması.          
10 ) Tüm  takım  oyuncuları  mesleklerine  ve  kurumlarına  uygun ,  centilmenlik  kuralları      
içinde  oynamaları  rica  olunur .      
11 ) Maç sonuçları ve puan durumları  her  hafta  salı  günü  ASMMM  odasının  internet      
sitesinden yayınlanacaktır.          
12)  Maçlar Tellidere Laruv Halı sahasında oynanacaktır.    
13 ) Turnuvaya katılan oyuncular maç sırasında veya maçtan sonra HAKEM'e RAKİBE,veya dışardan biriyle
tartışması,meslek mensubuna yakışmıyan  küfür veya hareketlerde bulunması durumunda küfür eden kişinin
takımı malup sayılacak,aynı takımın sonraki maçlara devam edip etmiyeceğine komisyon karar verecektir.
14)Komisyona bildirilen her türlü ittiraz ve şikayetler komisyon tarafından değerlendirilecektir.