Facebook'ta Paylas  

AKÜLÜ SANDALYE için MAVİ SU KAPAĞI KAMPANYASI


 SAYGIDEĞER  MESLEKTAŞLARIM;                                                                                         26.04.2012

                 06/09/2011 tarihinde Çevre Komisyonunca almış olduğumuz karar gereği Akülü/Aküsüz Sandalye dağıtımı için yapılan Mavi Kapak toplama kampanyasına Odamızca ve siz meslektaşlarımızla beraber verilen destekle bizde taşın altına elimize koymuş bulunmaktayız.

İlginize teşekkürlerimizi sunarız. Bu kararın odamız sitesinde ilk yayını ile birlikte  sizlerden gelen   mavi kapakları saymış 20.375 adet (10 KG) olduğunu tespit etmiş , bu saymış olduğumuz  20.375 adet mavi su kapaklarını ilk seri olarak  TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ (TOFD)Yönetim Kurulu Üyesi  SN: SEMRA  ÇETİNKAYA  Hanıma  odamız adına göndermiş bulunmaktayız.

Şimdi Kampanyayı daha da  büyütmek istiyoruz. ve TÜRMOB/ANKARA ‘nında yayınımızı görmesini onlarında destek sağlaması umuduyla  MAVİ SU KAPAKLARI VE DİĞER NAYLON KOLA KAPAKLARI’  nında yeniden biriktirilerek odamıza göndermenizi , desteğe devam ettiğimizi göstermek istiyoruz. TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ ile yaptığımız görüşmede;  ayrıca ihtiyaç sahiplerinin de aşağıda dökümü yazılı şekilde evraklarını ve ellerinde bulunan Mavi su kapakları ve diğer naylon kola kapaklarını kabul ettiğimizi, odamızın bu konuda aracılık etmeye gönüllü olduğunu TOFD’ nin bunu kabul ettiğini belirtmek isteriz. Yine TOFD’ nin verdiği bilgiye göre; AKÜLÜ SANDALYE  için 1600KG AKÜSÜZ SANDALYE için ise 300 KG kapak gerektiği ancak ihtiyaç sahiplerinden gelen  evrak ve mavi kapakları gönderdiğimizde Hastane Sağlık kurulu’ndan alınan rapora göre verilecek akülü sandalye/aküsüz sandalye hangisi uyumlu ise bize sırası geldikçe sandalyeyi göndereceklerini, İhtiyaç sahiplerini  mağdur etmemek adına  işlerinin en kısa sürede halledileceğini ama beklemeleri gerektiği kampanyayı daha da büyütmemiz gerektiği bilgisi verilmiştir. 

Bu bağlamda sizden hem ihtiyaç sahibi talepleriniz varsa taleplerinizi bekliyor ,hem de  Mavi su kapağı ve her türlü naylon kola kapaklarını birikmesi konusunda “””BİRGÜN BİZDE ÖZÜRLÜ OLABİLİRİZ””” düşüncesi ile kapakları çöpe atmayıp bize göndermenizi rica ediyoruz. Desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyoruz.

 

ASMMMO ÇEVRE KOMİSYONU  Adına
KOM.BAŞKANI,  ATİLLA OLTULU

 

GEREKLİ EVRAKLAR:(İhtiyaç Sahibi)

 1-NÜFUS CÜZDAN FOTOKOPİSİ

2-TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANE RAPORU (AKÜLÜ SANDALYE KULLANABİLİR/AKÜSÜZ 

    SANDALYE KULLANABİLİR İBARESİ MUTLAKA OLACAK)

3-İKAMETGAH İLMUHABERİ

4-FAKİRLİK BELGESİ/YEŞİL KART/SSK/BAĞKUR/

5-TELEFON –ADRES İLETİŞİM BELGELERİ

6-TALEP DİLEKÇESİ