Facebook'ta Paylas  

TÜRMOB TTK, KOBİ TFRS ve Bağımsız Denetim Eğitimleri Hk.


Değerli Meslektaşımız,
 
TÜRMOB'dan alınan özel bilgilere göre,
 
TÜRMOB Eğitimlerine başvurunuzla ilgili, 8 Ocak 2012 tarihine kadar eğitim yerlerini değiştirme, eğitimlerin herhangi birisinden yada hepsinden vazgeçme hakkınız vardır.
Ancak DENETİM eğitimlerine katılmak için TTK ve KOBİ-TFRS ye katılmak zorunludur.
Eğitim yerinizi değiştirmeniz halinde ilk başvurudaki sıranız otomatik değişecektir. Örneğin 2.dönemden 4.döneme aktarılabilirsiniz.
Her 3 eğitim içinde başvurular aynı anda alınmaktadır. Eğitimler TTK, TFRS, Denetim şeklinde sıra ile yapılacaktır. Bir eğitim bitmeden diğer eğitim başlamayacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI
TTK, KOBİ-TFRS ile Denetim, Denetim Standartları ve Uygulamaları alanlarında yürütülecek eğitim faaliyetleri için meslek mensuplarımızın 2 Ocak 2012 / 15 OCAK 2012 tarihleri arasında http://egitim.turmob.org.tr  portal üzerinden başvuru yapması gerekmektedir.
 
 Eğitim süreleri,
 
TTK-7 Saat,          KOBİ/TFRS-14 Saat,                         DENETİM-78 Saat olarak planlanmıştır.
 
Eğitim tarihleri başvurular alındıktan sonra ayrıca ilan edilecektir.
 
Meslektaşlarımız diledikleri eğitim birimini seçebilecek ancak seçilen eğitim birimleri sonradan değiştirilemeyecektir. Bazı sınıflarda yeterli başvuru olmaması durumunda ise en yakın eğitim birimine yönlendirileceksiniz.
 
Eğitimler, Hafta içi; 10.00-17.00,    Hafta içi; 18.00-21.30,       Hafta sonu; 10.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecektir.
 
Eğitimlere devam zorunluluğu vardır.

Eğitimlere tüm üyelerimiz katılabilir.

Eğitimlere katılabilmek için aidat borcunun olmaması gerekmektedir.

Ancak, DENETİM eğitimlerine katılabilmek için SMMM ruhsatına sahip olmak ve TTK, KOBİ-TFRS eğitimlerini tamamlamış olmak zorunludur. Bu nedenle DENETİM eğitimine başvuracak adayların aynı zamanda TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerine de başvuru yapması gerekmektedir.
 
Eğitime katılabilmek için, eğitim WEB sitesinden Eğitime Giriş Belgenizin çıktısını almanız ve Adana SMMM Odası tarafından size verilen Oda Kimlik Kartını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
Eğitime Giriş Belgesi başvurular tamamlandıktan sonra alınabilecektir.
 
DUYURULAR
Tüm süreçler ile ilgili duyurular web sitemizde yer alacak ve  sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında tüm iletişim bilgilerinizin güncelliğini kontrol ediniz.
Eğitim sürecinde siz değerli meslektaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı özellikle belirtmek isteriz.
 
Saygılarımla
Ahmet COŞAR
Başkan