Facebook'ta Paylas  

Sonbahar Futbol Turnuvası


2011 Sonbahar Fotbol Turnuvası Şampiyonu  GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER

 

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI  29 EKİM 2011 MAÇ SONUÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 12 KASIM 2011 MAÇ SONUÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 19 KASIM 2011 MAÇ SONUÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 26 KASIM 2011 A GRUBU MAÇ SONUÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 03 ARALIK 2011 ELEME MAÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 03 ARALIK 2011 MAÇ SONUÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURBUVASI 10 ARALIK 2011 YARI FİNAL MAÇLARI

2011 SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI


19/11/2011 tarihindeki ve ondan sonraki maçlar 1 saat geri alınarak 13:00 de başlayacaktır. Bilginize...

Sonbahar Futbol Turnuvası 29.10.2011 Cumartesi günü 13:00’de Tellidere Laruv Halı Saha’da açılış maçı ile başlayacaktır.

 

             
1.      GRUP                                         2.GRUP                                      3.GRUP 
KIRMIZI ATEŞLER                        TUR-BEY SPOR                         VERGİ DAİRESİ BAŞ.
SSK SPOR                                     ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ      TURKUAZ SPOR
UFRS SPOR                                  HİLAL SPOR                              ÇINARLI SPOR
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER S.    ÇÖL FIRTINASI SPOR                YÜREĞİR VERGİ D.
GRAL SPOR          
1. GRUP TAKIM OYUNCULARI        
             
KIRMIZI ATEŞLER       SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SPOR
M.REŞAT FAAL   SMMM   AYTEKİN ÖZTÜRK   
DANYAL TEZVER   SMMM   MUSTAFA SÜMMER  
BİLAL ASLAN     SMMM   MUSTAFA GÜLTEPE  
EFE ÖZKAN İŞİBOL   SMMM   MUSTAFA DEĞİRMENTAŞ
ALİ ÖZÇELİK   SMMM   YILMAZ KÖKSAL  
ZAFER MUTLUTÜRK  SMMM   ERAY İNAN  
ERTAN ZEYBEK     SMMM   MURAT TAŞLI  
ALİ ELEMİR   SMMM   HALUK FAYDALIEL  
İSMAİL ÖZ    SM   MUSTAFA DEMİR  
AYTEKİN TAŞ    STAJYER        
OKTAY KARAKAN   STAJYER        
             
UFRS SPOR       GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER
TAMER TUZUN   SMMM  
MURAT ÇARIKCIBABA SMMM
EROL ÇAKMAK   SMMM   ETHEM DENİZ İRTEGÜNSMMM
METİN TÜKLE   SMMM   ALPER TOKLUCU             SMMM
HÜSEYİN MERT   SMMM   İZZETTİN GÖZE                 SMMM
SİNAN SARI   SMMM   EMRAH GÜZELAD            SMMM
OKTAY KILIÇ   SMMM   NEBİ TOKLUCU                  SMMM
ABDULLAH ACAR   SMMM   UĞUR AYDIN                      STAJYER
ÇETİN TÜKLE   SMMM   SELÇUK BİLGİN                SMMM
MEHMET CAN KUREN  SMMM   M.ATAKAN BOĞA          SMMM
             
GRAL            
FARUK ULUDAĞ        SMMM        
ÖMER ARSLAN   SMMM        
HASAN DOĞAN   SMMM        
MEHMET AYDIN   SMMM        
BİLAL ERDOĞAN   SMMM        
VAHDETTİN BAYRAM SMMM        
GÖKHAN KILIÇ   STAJYER        
MİTHAT YILMAZ   SMMM        
             
             
2. GRUP TAKIM OYUNCULARI          
             
TUR-BEY SPOR            
SERCAN ANLAŞ    SMMM   ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ SPOR
AHMET ŞAHİN   SMMM   MAHMUT ÖREN   
ERDOĞAN DÖNMEZ SMMM   HÜSEYİN BARIŞ  
SERHAN DERİCİ   SMMM   HAKAN ALBAKLI  
FATİH KILIÇ   SMMM   ÖMER FARUK BAYHAN
YILMAZ BEDER   SMMM   MEHMET HAKAN BOZKURT
SONER ALTIOĞLU   SMMM   S. CENGİZ CONDAL  
GÖKMEN ARSLAN   SMMM   TEVFİK KARAKAŞ  
FIRAT ANLAŞ   STAJYER   ALİ ÜNSAL  
ESİN TOKKUZUN   SMMM   CEMİL ERZİN  
        EŞREF TİKER  
        AHMET CÜRABAS  
        SEDAT KILIÇLI  
        MEHMET ALİ ATAŞ  
        MAHMUT OKTAY  
        ZÜBEYİR SÖĞÜT  
HİLAL SPOR            
DEVLET KORKUTAN SMMM   ÇÖL FIRTINASI SPOR  
İLYAS TEKİN    SMMM   ALPER YANTIR SMMM
AHMET TAŞ   SMMM   MİKAİL TOPÇU  SMMM
SERDAR TOPÇU   SMMM   M. AYDIN ŞENDAĞ SMMM
ÜZEYİR IRMAK   SMMM   SERDAR ŞAHAN SMMM
ERHAN İDEM   SMMM   HASAN DAYANIKLI STAJER
ERHAN BORAN   SMMM   SÜLEYMAN KOÇHAN SMMM
OSMAN KARABULUT SMMM   ÖMER YALÇIN SMMM
MURAT DEĞİRMENCİOĞLU  SMMM   AHMET BAYRAKTAR SMMM
FIRAT DEĞİRMENCİOĞLU STAJYER        
H. ALPER İÇOĞLU    SMMM        
             
             
3. GRUP TAKIM OYUNCULARI          
             
ADANA VERGİ DAİRESİ BAŞ. SPOR          
VOLKAN ALTIOK       TURKUAZ SPOR  
ATİLLA SARI       ALİ PERÇİN SMMM
CANER YALÇIN       KENAN BOZKURT SMMM
ÖMER BİÇER       ZÜBEYT ŞENDUR SMMM
LEVENT GÜLMEZ       MUSTAFA BOZKURT STAJYER
NECDET BUDAK       NİHAT ÖZTÜRK SMMM
NECDET CANPOLAT     FERHAT CELİL GEZER SMMM
RIFAT DEMİRCİOĞLU     AYHAN AVCI SMMM
ATİLLA ERİŞ       ŞABAN AŞKIN SMMM
SUAT İDİZ       YUSUF AYYILDIZ STAJYER
GÖKMEN ŞAHİN       ZEKERİYA KARADUMAN SMMM
SELMAN ERDOĞAN     HASAN DİKENER SMMM
AKIN ERAY       BEKİR YILDIZ SM
RAMAZAN BAZ       ADEM MECİT SMMM
        VAHİT MENTER SMMM
        OSMAN ORTABAY SMMM
ÇINARLI SPOR            
ENDER KETRE SMMM     YÜREĞİR V.D.M.SPOR
METİN SAMANCI     SMMM     SEYFETTİN ŞİMŞEK  
AHMET ASLAN         SMMM     ALPER YÜCE
UĞUR UYANIK        SMMM     TEMEL KAYA  
TUGAY ÇEVİRİCİ SMMM     MUSA DEMİREZER  
SEZER ÖRGEN SMMM     MEHMET KAPLAN  
SERCAN GÜDEN SMMM     ÇAĞLAR KARNIYARIK
MURAT ALİ BAL SMMM     CENK ULUÇ  
YILDIRAY BAĞ SMMM     EMİN SERT  
        CANER YALTIR  
        MUHAMMET DEMİRBAĞ  
        HASAN ÖZKAN  
           
  1. HAFTA / 29.10.2011        
             
         1.SAHA             
AÇILIŞ MAÇI SAAT 13:00     2.SAHA    
             
KIRMIZI ATEŞLER SPOR- UFRS SPOR          
             
  14:00-15:00 SAATLER ARASI        
             
VERGİ DİRESİ BAŞ. - TURKUAZ   TUR-BEY SPOR - ZİYAPAŞA V D SPOR
             
  15:00-16:00 SAATLERİ ARASI        
             
ÇINARLI SPOR-YÜREĞİR V.D. SPOR                     HİLAL SPOR-ÇÖL FIRTINASI SPOR
             
  16:00-17:00 SAATLERİ ARASI        
             
GENÇ M M SPOR - SGK SPOR          
             
             
  2. HAFTA / 12.11.2011        
             
       1.SAHA              
  14:00-15:00 SAATLERİ ARASI   2.SAHA    
             
TUR-BEY SPOR-HİLAL SPOR   ZİYAPAŞA V.D. SPOR-ÇÖL FIRTINASI SPOR
             
  15:00-16:00 SAATLERİ ARASI        
             
SGK SPOR-UFRS SPOR   GRAL SPOR-GENÇ MM. SPOR  
             
  16:00-17:00 SAATLERİ ARASI        
             
VERGİ DAİRESİ BAŞ.SPOR-YÜREĞİR SPOR ÇINARLI SPOR-TURKUAZ SPOR  
             
             
  3.HAFTA /19.11.2011        
       1.SAHA            
  13:00-14:00 SAATLERİ ARASI   2.SAHA    
             
ÇÖL FIRTINASI SPOR-TUR-BEY SPOR   HİLAL SPOR-ZİYAPAŞA V.D.SPOR
             
  14:00-15:00 SAATLERİ ARASI        
             
VERGİ DAİRESİ BAŞ.SPOR-ÇINARLI SPOR TURKUAZ SPOR-YÜREĞİR SPOR  
             
  15:00-16:00 SAATLERİ ARASI        
             
GRAL SPOR-KIRMIZI ATEŞLER   UFRS SPOR-GENÇ MM.SPOR  
             
1 . GRUP ARA MAÇLARI OYNAYACAKTIR. TAKIMLARLA GÖRÜŞÜLEREK MAÇ SAATİ VE GÜNLERİ
TESPİT EDİLECEKTİR.          
             
SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYON BAŞKANI        
             
M.REŞAT FAAL        0 322 359 87 95          

2011  SONBAHAR   MALİ   MÜŞAVİRLER   FUTBOL   TURNUVASI   KURALLARI                      
                       
 1 )  Maçlar  6  kişilik  kadro  ile  yapılacaktır .                         
 2 ) Maç  esnasında  1  stajyer  oynayacaktır .  2. Stajyer  sadece  kalede  olmak  üzere                         
oynayabilir , kale dışında  oynayamaz . Aksi  durumda takım  hükmen  mağlup  sayılır.                        
 3 )  Oyuncu  değişikliği  yapmak  serbesttir . Çıkan  oyuncu  tekrar  oyuna  girebilir .                       
 4 )  Sarı ve kırmızı kart uygulaması vardır. Kırmızı  kart  gören  oyuncu  bir  sonraki  kendi                         
maçında  oynayabilir.                       
 5 ) Maçlara  en  geç  10 dakika  içerisinde  gelmeyen  veya  sahada  olmayan  takımlar                         
hükmen  mağlup sayılır .                       
 6 ) Maçlar 6 kişilik kadro ile yapılması kararlaştırılmasına rağmen istenildiği takdirde  5                         
kişilik  kadro  oluşturulabilir . Fakat  takım  4  kişilik  kadro  oluşturamaz . Oluşturulduğu                          
takdirde  hükmen  mağlup  sayılır .                       
 7 ) Maçlar 3 grup  halinde  yapılacaktır. 1.grup kura ile 5 takım olmuştur.2. ve 3. gruplar 4 takım                            
olmuştur. 1.grup puan sonucunda ilk 3 takım eleme grubuna katılacaktır.2. ve 3. gruptaki takımlar                        
ilk 2 takım direk eleme grubuna katılacak ayrıca 2. ve 3. gruptaki en iyi avaraja sahip 3. olan takım                       
eleme grubuna katılacaktır.                       
Tur  atlayan  takımlar  kura  ile  eşleşecektir.  Eleme usulü  oluşturulacaktır .                       
8 ) Birinci , ikinci  ve  üçüncü  takımlar  kupa  ile  ödüllendirilecektir .                        
9 ) 5 /  11 / 2011  tarihinde yapılacak  olan  maçlar  bayram  nedeniyle  12 / 11 / 2011                         
Tarihinde  yapılacaktır .                       
10 ) Tüm  takım  oyuncuları  mesleklerine  ve  kurumlarına  uygun ,  centilmenlik  kuralları                         
içinde  oynamaları  rica  olunur .                       
11 ) Maç sonuçları ve puan durumları  her  hafta  salı  günü  ASMMM  odasının  internet                         
sitesinden yayınlanacaktır.                       
12)  Maçlar Tellidere Laruv Halı sahasında oynanacaktır.                       
13 ) Turnuvaya  katılan  takımların  ve  oyuncuların  isimleri;