Facebook'ta Paylas  

ADANA SMMMO 2014 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI


  10.01.2015 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI
   FİNAL MAÇLARI
3. LÜK VE 4. LÜK MAÇLARI 
13:00-14:00  ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-KARİZMA SPOR
   
1.LİK VE 2.LİK MAÇLARI 
14:00-15:00  HİLAL SPOR-İŞ KUR İL MDÜRLÜĞÜ
   
NOT: BÜTÜN MESLEK MENSUPLARIMIZIN KATILIMINI BEKLİYORUZ

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
27.12.2014 YARIL FİNAL MAÇ SONUÇLARI
 
KARİZMA SPOR-2                 İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-5
HİLAL SPOR-3                        ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-2

 

 

  27.12.2014 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI
  YARI FİNAL MAÇLARI
SAAT OLİMPOS HALI SAHA
14:00-15:00 KARİZMA SPOR-İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ
15:00-16:00 HİLAL SPOR-ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK
NOT: BÜTÜN MESLEK MENSUPLARIMIZIN KATILIMINI BEKLİYORUZ

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
20.12.2014 ÇEYREK FİNAL MAÇ SONUÇLARI
 
ADANA VEGİ DAİRESİ BŞK-12       KIRMIZI ATEŞLER-5
KARİZMA SPOR-3                             DEĞİŞİM KARDEŞLİK-2
HİLAL SPOR-5                                    GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-2
İŞKUR İL MÜD-10                             SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-1

 

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
13.12.2014 MAÇ SONUÇLARI
 
DEĞİŞİM KARDEŞLİK-7                         ADANA TİCARET ODASI-1
SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-2                          TEK DÜZEN SPOR-0 
ÇATI SPOR-4                                             HİLAL SPOR-8
ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-9             ÇINARLI SPOR-8
TURUNCU SPOR-2                                   KIRMIZI ATEŞLER-4
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-5                 ZAVOLİ GÜNEŞ-0
KARİZMA SPOR-8                                    KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-4
DENETİM KOORDİNASYON MÜD-4   İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-7

 

  20.12.2014 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI
  ELEME MAÇLARI FİKSTÜR
SAAT OLİMPOS HALI SAHA AKDENİZ HALI SAHA
14:00-15:00   KARİZMA SPOR - DEĞİŞİM KARDEŞLİK
15:00-16:00 ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK - KIRMIZI ATEŞLER GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER - HİLAL SPOR
     
  21.12.2014 AHMET ASLAN S. FUTBOL TURNUVASI  
  ELEME MAÇLARI FİKSTÜR  
SAAT OLİMPOS HALI SAHA  
15:00-16:00 SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ - İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ  

 

 

  13.12.2014 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI
  ELEME MAÇLARI FİKSTÜR
SAAT OLİMPOS HALI SAHA AKDENİZ HALI SAHA
13:00-14:00 ADANA VER.DAİRESİ BŞK-ÇINARLI SPOR KARİZMA-KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER
14:00-15:00 DENETİM KOOR.MÜD-İŞ KUR İL MÜD GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-ZAVOLİ GÜNEŞ
15:00-16:00 TURUNCU SPOR-KIRMIZI ATEŞLER DEĞİŞİM KARDEŞLİK-ADANA TİCARET ODASI
16:00-17:00 SGK İL MÜD-TEK DÜZEN SPOR ÇATI SPOR-HİLAL SPOR
     
NOT: BUNDAN SONRAKİ MAÇLAR KURA İLE BELİRLENECEKTİR.

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
A GRUBU
KARİZMA SPOR-3                               TURUNCU SPOR-5
YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-0               DEĞİŞİM KARDEŞLİK-3 (HÜKMEN)
ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-11     ŞİMŞEKLER SPOR-8
 
B GRUBU
ADANA TİCARET ODASI-3             ÇINARLI SPOR-5
KIRMIZI ATEŞLER-3                          TURKUAZ AHMET-0    (HÜKMEN)
KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER (BAY)
 
C GRUBU
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-3          ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-0  (HÜKMEN)
TURKUAZ ASLAN-5                         ÇATI SPOR-11
SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-5                  DENETİM KOORDİNASYON MÜD-3
 
D GRUBU
HİLAL SPOR-6                                ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-5
TEK DÜZEN SPOR-3                     ZAVOLİ GÜNEŞ-4
İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ (BAY)

 

  AHMET ASLAN SONBAHAT FUTBOL TURNUVASI
  5. HAFTA PUAN DURUMLARI
             
  A GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KARİZMA SPOR 5 28 14 14 12
2- DEĞİŞİM KARDEŞLİK 5 14 12 2 10
3- ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK 5 30 21 9 9
4- TURUNCU SPOR 5 17 19 -2 7
5- ŞİMŞEKLER SPOR 5 29 31 -2 6
6- YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ 5 4 25 -21 0
             
             
  B GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- ÇINARLI SPOR 4 20 11 9 10
2- KIRMIZI ATEŞLER 4 18 17 1 9
3- KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER 4 31 16 15 7
4- ADANA TİCARET ODASI 4 26 16 10 3
5- TURKUAZ AHMET 4 4 33 -29 0
             
             
  C GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER 5 40 9 31 15
2- SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 5 37 15 22 12
3- DENETİM KOORDİNASYON MÜD. 5 43 20 23 9
4- ÇATI SPOR 5 30 31 -1 6
5- ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR 5 23 43 -20 3
6- TURKUAZ ASLAN 5 17 72 -55 0
             
             
  D GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ 4 31 14 17 12
2- HİLAL SPOR 4 16 11 5 9
3- ZAVOLİ GÜNEŞ 4 14 15 -1 6
4- TEK DÜZEN SPOR 4 18 19 -1 3
5- ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ 4 13 33 -20 0

 

 

 

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
4. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
A GRUBU
ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-1             DEĞİŞİM KARDEŞLİK-2
YÜREĞİR VERİ DAİRESİ-0                      KARİZMA-3 (HÜKMEN)
TURUNCU SPOR-4                                  ŞİMŞEKLER SPOR-7 
 
B GRUBU
KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-6              ADANA TİCARET ODASI-3
ÇINARLI SPOR-3                                       TURKUAZ AHMET-0    (HÜKMEN)
KIRMIZI ATEŞLER(BAY)
 
C GRUBU
ÇATI SPOR-5                                      DENETİM KOORDİNASYON MÜD-11
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-6         SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-3
ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-15             TURKUAZ ASLAN-5
 
D GRUBU
HİLAL SPOR-3                                 ZAVOLİ GÜNEŞ-0    (HÜKMEN)
İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-9           TEK DÜZEN SPOR-4
ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ(BAY)

 

  A GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KARİZMA SPOR 4 25 9 16 12
2- DEĞİŞİM KARDEŞLİK 4 11 12 -1 7
3- ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK. 4 19 13 6 6
4- ŞİMŞEKLER SPOR 4 21 20 1 6
5- TURUNCU SPOR 4 12 16 -4 4
6- YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ 4 4 22 18 0
             
             
  B GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER 4 31 16 15 7
2- ÇINARLI SPOR 3 15 8 7 7
3- KIRMIZI ATEŞLER 3 15 17 -2 6
4- ADANA TİCARET ODASI 3 23 11 12 3
5- TURKUAZ AHMET 3 4 30 -26 0
             
             
  C GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER 4 37 9 28 12
2- DENETİM KOORDİNASYON MÜD. 4 40 15 25 9
3- SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 4 32 12 20 9
4- ÇATI SPOR 4 19 26 -7 3
5- ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR 4 23 40 -17 3
6- TURKUAZ ASLAN 4 12 61 -49 0
             
             
  D GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- İŞ KUR MÜDÜRLÜĞÜ 4 31 14 17 12
2- HİLAL SPOR 3 10 6 4 6
3- TEK DÜZEN SPOR 3 15 15 0 3
4- ZAVOLİ GÜNEŞ 3 10 12 -2 3
5- ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ 3 8 27 -19 0
             

 

 

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
3. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
A GRUBU
KARİZMA SPOR-7                            ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-3
ŞİMŞEKLER SPOR-3                        DEĞİŞİM KARDEŞLİK-4
YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-0          TURUNCU SPOR-3   (HÜKMEN)
 
B GRUBU
TURKUAZ AHMET-3                         ADANA TİCARET ODASI-13
KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-6      KIRMIZI ATEŞLER-7
ÇINARLI SPOR(BAY)
 
C GRUBU
ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-1               DENETİM KOORDİNASYON MÜD.-14
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-17      TURKUAZ ASLAN-2
ÇATI SPOR-1                                     SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-3
 
D GRUBU
HİLAL SPOR-3                                  TEK DÜZEN SPOR-0
ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-3       İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-9
ZAVOLİ GÜNEŞ(BAY)

 

  A GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KARİZMA SPOR 3 22 9 13 9
2- ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK 3 18 11 7 6
3- TURUNCU SPOR 3 8 9 -1 4
4- DEĞİŞİM KARDEŞLİK 3 9 11 -2 4
5- ŞİMŞEKLER SPOR 3 14 16 -2 3
6- YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ 3 4 19 -15 0
             
             
  B GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KIRMIZI ATEŞLER 3 15 17 -2 6
2- KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER 3 25 13 12 4
3- ÇINARLI SPOR 2 12 8 4 4
4- ADANA TİCARET ODASI 2 17 8 9 3
5- TURKUAZ AHMET 2 4 27 -23 0
             
             
  C GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER 3 31 6 25 9
2- SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 3 29 6 23 9
3- DENETİM KOORDİNASYON MÜD. 3 29 10 19 6
4- ÇATI SPOR 3 14 15 -1 3
5- ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR 3 8 35 -27 0
6- TURKUAZ ASLAN 3 7 46 -39 0
             
             
  D GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- ADANA İŞ KUR MÜDÜRLÜĞÜ 3 22 10 12 9
2- TEK DÜZEN SPOR 2 11 6 5 3
3- ZAVOLİ GÜNEŞ 2 10 9 1 3
4- HİLAL SPOR 2 7 6 1 3
5- ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ 3 8 27 -19 0
             

 

 

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
2. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
A GRUBU
YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-3                    ŞİMŞEKLER SPOR-8
DEĞİŞİM KARDEŞLİK-3                           KARİZMA-6
ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK-7             TURUNCU SPOR-3
 
B GRUBU
ÇINARLI SPOR-5                                    KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-5
KIRMIZI ATEŞLER-5                              ADANA TİCARET ODASI-4
TURKUAZ AHMET (BAY)
 
C GRUBU
ÇATI SPOR-11                                 ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-5
SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-16              TURKUAZ ASLAN-3
GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-7      ADANA DEN. KOORDİNASYON MÜD-2
 
D GRUBU
İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-6            HİLAL SPOR-4
ZAVOLİ GÜNEŞ-7                          ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-2
TEK DÜZEN SPOR (BAY)

 

  AHMET ASLAN SONBAHAT FUTBOL TURNUVASI      
  2. HAFTA PUAN DURUMLARI          
             
  A GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK 2 15 4 11 6
2- KARİZMA SPOR 2 15 6 9 6
3- ŞİMŞEKLER SPOR 2 11 12 -1 3
4- DEĞİŞİM KARDEŞLİK 2 5 8 -3 1
5- TURUNCU SPOR 2 5 9 -4 1
6- YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ 2 4 16 -12 0
             
             
  B GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER 2 19 6 13 4
2- ÇINARLI SPOR 2 12 8 4 4
3- KIRMIZI ATEŞLER 2 8 11 -3 3
4- ADANA TİCARET ODASI 1 4 5 -1 0
5- TURKUAZ AHMET 1 1 14 -13 0
             
             
  C GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 2 26 5 21 6
2- GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER 2 14 4 10 6
3- ADANA DENETİM KOOR. MÜD. 2 15 9 6 3
4- ÇATI SPOR 2 13 12 1 3
5- ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR 2 7 21 -14 0
6- TURKUAZ ASLAN 2 5 29 -24 0
             
             
  D GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- ADANA İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2 13 7 6 6
2- TEK DÜZEN SPOR 1 11 3 8 3
3- ZAVOLİ GÜNEŞ 2 10 9 1 3
4- HİLAL SPOR 1 4 6 -2 0
5- ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ 2 5 18 -13 0
             
 

NOT: ZİYAPAŞA VERGİ DAİESİNİN MESAİSİNİN OLMASI NEDENİYLE MAÇ SAATLERİ

DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

  SAAT: 12.00 - 13.00 KARİZMA SPOR-ADANA VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI  
  SAAT:14.00 - 15:00 ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ  

 

 

 

AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI 
1. HAFTA MAÇ SONUÇLARI
 
A GRUBU
YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ -1         ADANA VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI-8
DEĞİŞİM KARDEŞLİK-2                  TURUNCU SPOR-2
KARİZMA-9                                       ŞİMŞEKLER SPOR-3
 
B GRUBU
TURKUAZ AHMET-1                     KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-14
ÇINARLI SPOR-7                           KIRMIZI ATEŞLER-3
 
C GRUBU
DENETİM KOORDİNASYOM MÜD -13        TURKUAZ ASLAN-2
SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ-10                                  ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-2
ÇATI SPOR-2                                                       GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-7
 
D GRUBU
TEK DÜZEN SPOR-11                                  ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-3
ZAVOLİ GÜNEŞ-3                                         İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-7

 

  AHMET ASLAN SONBAHAT FUTBOL TURNUVASI
  1. HAFTA PUAN DURUMLARI
             
  A GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK. 1 8 1 7 3
2- KARİZMA SPOR 1 9 3 6 3
3- DEĞİŞİM KARDEŞLİK 1 2 2 0 1
4- TURUNCU SPOR 1 2 2 0 1
5- ŞİMŞEKLER SPOR 1 3 9 -6 0
6- YÜREĞİR VERĞİ DAİRESİ 1 1 8 -7 0
             
             
  B GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER 1 14 1 13 3
2- ÇINARLI SPOR 1 7 3 4 3
3- KIRMIZI ATEŞLER 1 3 7 -4 0
4- TURKUAZ AHMET 1 1 14 -13 0
5- ADANA TİCARET ODASI(BAY)          
             
             
  C GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- DENETİM KOORDİNASYON MÜD 1 13 2 11 3
2- SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 1 10 2 8 3
3- GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER 1 7 2 5 3
4- ÇATI SPOR 1 2 7 -5 0
5- ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR 1 2 10 -8 0
6- TURKUAZ ASLAN 1 2 13 -11 0
             
             
  D GRUBU          
  TAKIM ADI MAÇ ATILAN YENİLEN AVARAJ PUAN
1- TEK DÜZEN SPOR 1 11 3 8 3
2- İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ 1 7 3 4 3
3- ZAVOLİ GÜNEŞ 1 3 7 -4 0
4- ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ 1 3 11 -8 0
5- HİLAL SPOR(BAY)          
             

 

 

ADANA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI 
AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVASI
1. TUR GRUPLARI
A GRUBU B GRUBU C GRUBU D GRUBU
YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ
KARİZMA KIRMIZI ATEŞLER ÇATI SPOR HİLAL SPOR
DEĞİŞİM KARDEŞLİK TURKUAZ AHMET SGK İL BAŞKANLIĞI ZAVOLİ GÜNEŞ
TURUNCU SPOR ADANA TİCARET ODASI TURKUAZ ASLAN ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ
ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK ÇINARLI SPOR DENETİM KOORDİNASYON MÜD. TEK DÜZEN SPOR
ŞİMŞEKLER   GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER  

 

  1. TUR 1. HAFTA MAÇLARI  
 
08.11.2014
 
SAAT AKDENİZ HALI SAHA OLİMPOS HALI SAHA
12:00-13:00 ÇINARLI SROR-KIRMIZI ATEŞLER KARİZMA-ŞİMŞEKLER
13:00-14:00 DEĞİŞİM KARDEŞLİK-TURUNCU SPOR YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK
14:00-15:00 SGK İL BAŞKANLIĞI-ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR DENETİM KOORDİNASYON MÜD.-TURKUAZ ASLAN
15:00-16:00 ZAVOLİ GÜNEŞ-İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ TEK DÜZEN SPOR-ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ
16:00-17:00 TURKUAZ AHMET-KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER ÇATI SPOR-GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER
  HİLAL SPOR (BAY) ADANA TİCARET ODASI (BAY)
     
     
  1. TUR 2. HAFTA MAÇLARI  
 
15.11.2014
 
SAAT AKDENİZ HALI SAHA OLİMPOS HALI SAHA
12:00-13:00 GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-DENETİM KOORDİNASYON MÜD. ÇATI SPOR-ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR
13:00-14:00 ZAVOLİ GÜNEŞ-ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ SGK İL BAŞKANLIĞI-TURKUAZ ASLAN
14:00-15:00 ADANA VERDİ DAİRESİ BŞK.-TURUNCU SPOR KIRMIZI ATEŞLER-ADANA TİCARET ODASI
15:00-16:00 KARİZMA-DEĞİŞİM KARDEŞLİK HİLAL SPOR-İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ
16:00-17:00 YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-ŞİMŞEKLER SPOR ÇINARLI SPOR-KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER
  TEK DÜZEN SPOR (BAY) TURKUAZ AHKEM (BAY)
     
     
  1. TUR 3. HAFTA MAÇLARI  
 
22.11.2014
 
SAAT AKDENİZ HALI SAHA OLİMPOS HALI SAHA
12:00-13:00 HİLAL SPOR-TEK DÜZEN SPOR ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ-İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ
13:00-14:00 YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-TURUNCU SPOR ŞİMŞEKLER SPOR-DEĞİŞİM KARDEŞLİK
14:00-15:00 ÇATI SPOR-SGK İL BAŞKANLIĞI KARİZMA-ADANA VERDİ DAİRESİ BAŞKANLĞI
15:00-16:00 TURKUAZ AHMET-ADANA TİCARET ODASI GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-TURKUAZ ASLAN
16:00-17:00 ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-DENETİM KOORDİNASYON MÜD. KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-KIRMIZI ATEŞLER
  ZAVOLİ GÜNEŞ (BAY) ÇINARLI SPOR (BAY)
     
     
  1. TUR 4. HAFTA MAÇLARI  
 
29.11.2014
 
SAAT AKDENİZ HALI SAHA OLİMPOS HALI SAHA
12:00-13:00 ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK.-DEĞİŞİM KARDEŞLER YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-KARİZMA
13:00-14:00 GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER-SGK İL BAŞKANLIĞI İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ-TEK DÜZEN SPOR
14:00-15:00 ÇATI SPOR-DENETİM KOORDİNASYON MÜDÜRLÜĞÜ HİLAL SPOR-ZAVOLİ GÜNEŞ
15:00-16:00 ÇINARLI SPOR-TURKUAZ AHMET ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-TURKUAZ ASLAN
16:00-17:00 TURUNCU SPOR-ŞİMŞEKLER SPOR KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER-ADANA TİCARET ODASI
  KIRMIZI ATEŞLER (BAY) ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ (BAY)
     
     
  1. TUR 5. HAFTA MAÇLARI  
 
06.12.2014
 
SAAT AKDENİZ HALI SAHA OLİMPOS HALI SAHA
12:00-13:00 TURKUAZ ASLAN-ÇATI SPOR ZAVOLİ GÜNEŞ-TEKDÜZEN SPOR
13:00-14:00 ÇAĞDAŞ DEMİR SPOR-GENÇ MALİ MÜŞAVİRLER HİLAL SPOR-ZİYAPAŞA VERGİ DAİRESİ
14:00-15:00 ADANA TİCARET ODASI-ÇINARLI SPOR SGK İL BAŞKANLIĞI-DENETİM KOORDİNASYON MÜD.
15:00-16:00 YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ-DEĞİŞİM KARDEŞLER TURKUAZ AHMET-KIRMIZI ATEŞLER
16:00-17:00 ADANA VERGİ DAİRESİ BŞK.-ŞİMŞEKLER SPOR KARİZMA -TURUNCU SPOR
  İŞ KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ (BAY) KOZAN MALİ MÜŞAVİRLER (BAY)
     
     
  NOT: 1. TUR MAÇLARI SONUCUNDA YAPILAN OYLAMAYLA 1.LER 3. LERLE, 2.LER 4.LERLE MÜCADELE
  ETMELERİNE KARAR VERİLMİŞTİR.  

  AKDENİZ HALI SAHA ADRESİ:

YURT MH. 71355 SK. NO:2 ÇUKUROVA/ADANA

 

METRO MAVİ BULVAR DURAĞI 50M DOĞU

  2014 AHMET ASLAN SONBAHAR FUTBOL TURNUVAMIZ  08 KASIM 2014 Cumartesi günü başlayacak olup katılımcıların en geç 01 Kasım  2014 Perşembe mesai bitimine kadar takımlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Takım kaptanları takımları ile ilgili oyuncu listeleri ile birlikte her oyuncuya ait spor yapabilir raporunu ve TC Kimlik Fotokopisini Odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. (Spor yapabilir raporunu Aile Hekiminiz veya  Beşocak Stadyumu karşısındaki Reşatbey Sağlık Ocağında bulunan Spor Hekimliğinden alabilirsiniz.)

Turnuvada her takımda en fazla 2 stajyer olup aynı anda 2 stajyer aktif olarak oynayabilir, Stajyer bilgileri Odamız tarafından kontrol edilecek olup Stajyer olmayanlar kabul edilmeyecektir.

Maçlar 6’şar kişilik takımlarla oynanacak olup  takım kadro sayıları 12 kişiyi geçmeyecektir.

 

Sportif Faaliyetler Komisyonu Başkanı
Şahin BOYACI
 

 

 Turnuvayla ilgili bilgiler aşağıdaki meslek mensuplarından alınabilir. 

Şahin BOYACI                    :0 532 704 18 32 – 0322 3517596