Facebook'ta Paylas  

15-16 Mart 2014 tarihlerinde yapılacak olan 2014/1. Dönem SMMM sınav programı


 15 - 16 Mart 2014 (2014/1. DÖNEM)


SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK

  SINAV PROGRAMI


15 MART 2014 - CUMARTESİ
I. MUHASEBE DENETİMİ 09.00-10.30 1.5 Saat
II. MUHASEBECİLİK VE MALİ MÜŞAVİRLİK MESLEK HUKUKU 11.30-13.00 1.5 Saat
III. VERGİ MEVZUATI VE UYGULAMASI 14.30-16.00 1.5 Saat
IV. HUKUK 17.00-18.30 1.5 Saat

16 MART 2014 - PAZAR

I. FİNANSAL MUHASEBE 09.00-12.00 3  Saat
II. FİNANSAL TABLOLAR VE ANALİZİ 13.30-15.00 1.5 Saat
III. MALİYET MUHASEBESİ 16.00-17.30 1.5 Saat

 


 

 

SINAV MERKEZLERİ

 

ANKARA         :      Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi

                                Cebeci /Ankara

                                Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

                                Cebeci /Ankara

 

 

İSTANBUL       :     Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü

                                Fen  Edebiyat  Fakültesi ve  İktisat  Fakültesi  Derslikleri 

                                Kadıköy / İstanbul

 

 

 

İZMİR              :       Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Derslikleri 

                                Bornova /İzmir

 

UYARI                                                                                                                                                

 

Sınavlara katılacak olan aday meslek mensuplarımızın;  sınavın yapılacağı kurumun üzerinde dikkatle durup, hassasiyet gösterdiği kılık kıyafet yönetmeliği hükümlerini göz önüne alarak, sınav yerinde olmaları, sınav düzeni ve aday meslek mensuplarımızın zarar görmemeleri açısından önemlidir

 

 

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK

SINAV MERKEZLERİ VE BAĞLI İLLER

 

 

ANKARA BÖLGESİ   :

 

ADANA

ELAZIĞ

MALATYA

ADIYAMAN

ERZİNCAN

MARDİN

AFYON

ERZURUM

MERSİN

AĞRI

ESKİŞEHİR

MUŞ

AKSARAY

GAZİANTEP

NEVŞEHİR

AMASYA

GİRESUN

NİĞDE

ANKARA

GÜMÜŞHANE

ORDU

ANTALYA

HAKKARİ

OSMANİYE

ARDAHAN

HATAY

RİZE

ARTVİN

IĞDIR

SAMSUN

BARTIN

ISPARTA

SİİRT

BATMAN

KAHRAMANMARAŞ

SİNOP

BAYBURT

KARABÜK

SİVAS

BİNGÖL

KARAMAN

ŞANLIURFA

BİTLİS

KARS

ŞIRNAK

BOLU

KASTAMONU

TOKAT

BURDUR

KAYSERİ

TRABZON

ÇANKIRI

KIRIKKALE

TUNCELİ

ÇORUM

KİLİS

VAN

DİYARBAKIR

KIRŞEHİR

YOZGAT

DÜZCE

KONYA

ZONGULDAK

 


 

 

İSTANBUL BÖLGESİ       :

 

BİLECİK

KIRKLARELİ

TEKİRDAĞ

EDİRNE

KOCAELİ

YALOVA

İSTANBUL

SAKARYA

BURSA

 

 

İZMİR BÖLGESİ     :

 

AYDIN

FETHİYE MUĞLA

BALIKESİR

İZMİR UŞAK

ÇANAKKALE

KÜTAHYA  
DENİZLİ MANİSA  

 

NOT: SINAVA KATILACAK OLAN ADAYLARIN İLGİLİ BÖLGEDE SINAVLARA KATILMASI GEREKMEKTEDİR.