Facebook'ta Paylas  

MUHASEBE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 9 MART MUHASEBE GÜNÜ MARATONU


MUHASEBE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 9  MART MUHASEBE GÜNÜ  MARATONU                

                Koşumuz Muhasebe Günü kutlamaları çerçevesinde 9 Mart 2014 Pazar günü saat :09:00’ da Dilberler Sekisi Yaşar Kemal yürüyüş ve koşu parkurunda gerçekleştirilecektir.

Koşumuz, 10  kilometre bayanlar ve baylar olmak olarak iki ayrı grupta yapılacaktır. Parkur  1. tur 5 kilometre, 2 . tur ise 10 kilometre olarak ölçülmüş olup başlangıç noktası parkur başlangıç alanı olan eski baraj kapakları tarafıdır. Güzergah yarışma öncesinde katılımcılara tarif edilecektir.

Katılımcıların 8 Mart 2014 tarihine kadar isimlerini Odamıza veya Meslek Mensubu MİKAİL TOPCU’ya  yazdırmaları gerekmekte olup yarışmalara 18 yaş üzeri Odamız Üyesi veya dışarıdan isteyen herkes katılabilir.

Katılımcıların 9 Mart 2014 Pazar günü yarıştan en az yarım saat öncesinde koşu başlangıç alanında hazır olmaları gerekmektedir. Yarıştan önce göğüs numaraları ve 4’er adet çengelli iğne verilecek olup Katılımcıların Maraton başlamadan önce  Sağlık Taahhütnamelerini imzalayarak görevliye teslim etmeleri gerekmektedir.

Yarışma ve yürüyüş sonrası katılımcılara Odamız tarafından tişört ve madalya verilecektir.

Yarışma bitiminde bayanlarda birinciye,  baylarda ise 1.ve 2.’ye çeyrek altın ve her iki kategoride ilk 3’e girenlere derece madalyası verilecektir.

Yine yarışma bitiminde bütün katılımcılara  su ve çikolata  ikramımız olacaktır.

1 Mart Muhasebe  Günü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen koşumuzun organizasyonu ve finansmanı Adana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından gerçekleştirilmekte olup bütün katılımcılara başarılar dileriz.

Yarışma öncesi bütün katılımcıların en az yarım saat öncesinde başlangıç yerinde olmaları gerekmektedir.SMMM MİKAİL TOPCU
ÇINARLI MAH. ZİYAPAŞA BLV.  NO:92
ASIM ÖZBİLEN APT. B BLOK   KAT:4/7
 SEYHAN ADANA

0322 359 99 82 -363 35 55

0532 694 03 04 

TAAHHÜTNAME